Bajkolandia i Smerfolandia witają wiosnę, czyli Dzień otwarty w Przedszkolach Niepublicznych

Opublikowano:

W sobotę, 18 marca, w Przedszkolach Niepublicznych Bajkolandia i Smerfolandia odbył się Dzień otwarty, który upłynął pod hasłem: „Witaj Wiosno!”. Przygotowane przez nas atrakcje sprawiły, że nawet tak deszczowy dzień stał się powodem do uśmiechu: malowanie twarzy, tańce z lubawskimi Mażoretkami, witaminowy poczęstunek – to tylko niektóre z niespodzianek.

W sali małego chemika i pracowni artystycznej dzieci mogły wykazać się kreatywnością i rozbudzić swoją wyobraźnię. Z kolei na „magicznym dywanie” bawiły się już całe rodziny, dzieci i dorośli.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy ratownictwa medycznego, prowadzone przez Ratowników KPP i Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie, gdzie każdy przedszkolak miał okazję zobaczyć, jak udzielać pierwszej pomocy i samemu spróbować swoich sił, za co został nagrodzony miłym upominkiem.

Natomiast dla rodziców, których pociechy od września chciałyby rozpocząć przygodę z Przedszkolem, dostępny był nasz punkt informacyjny. Na pamiątkę tak mile spędzonego dnia każdy gość mógł wykonać sobie zdjęcie na naszej wiosennej „ściance” – fotografie te dostępne są na facebookowym profilu naszego Przedszkola. Zapraszamy do śledzenia nas na FB oraz odwiedzania naszej strony internetowej: www.smerfolandia.net, gdzie wkrótce pojawi się więcej informacji na temat planowanych przez nas kolejnych imprez.

Bajkolandia i Smerfolandia