Team Lębork - Constract Lubawa 2:2

Zakończyło się spotkanie I ligi grupy północnej, w którym Team Lębork - gospodarz spotkania, zremisował w 20 kolejce z wiceliderem tabeli Constractem Lubawa 2:2. Team Lębork to silna, solidna drużyna, która zajmuje V miejsce w tabeli z dorobkiem 31 pkt.

Pierwszego gola w 16 minucie zdobył dla Constract Paweł Ossowski i piłkarze z Lubawy obejmują prowadzenie 0:1. W 23 minucie zawodnik gospodarzy Stawikowski ukarany zostaje czerwonym kartonikiem.

Mimo przewagi gości w 28 minucie padają dwie bramki dla Lęborka po strzałach Tomasza Gniby i Łukasza Kwasika. Minutę później Sebastian Grubalski wyrównuje na 2:2.

Mimo licznych okazji obu drużyn do zdobycia bramki na wagę trzech punktów, spotkanie wyjazdowe naszej drużyny kończy się remisem 2:2.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie obu drużyn jesienią w Lubawie zakończyło się również remisem  2:2.

Team Lębork: Czekirda – Gniba, Łapigrowski, Pietrzyk, Stawikowski – Kozakiewicz, Ziarko, Wierzbowski, Kwaśnik, Dmuchowski, Friszkemut.

KS Constract Lubawa: Zelma (Lewalski) – Grubalski, Wasiak, Ossowski, Sadowski – Karbowski, Kawka, Zaborski, Szczepaniak, Diemishev, Jarzembowski.