KS Constract Lubawa - KS Futsal Oborniki (1:1) 7:3

W Rybnie zakończyło się spotkanie 20 kolejki 1 ligi futsalu grupy północnej, w którym KS Constract Lubawa podejmował drużynę KS Futsal Oborniki - VI drużynę tabeli.

Piłkarze Constractu rozpoczęli bardzo dobrze i już w 5 minucie Piotr Karbowski zdobywa bramkę na 1:0. Gospodarze próbują podwyższyć, ale w 12 minucie pada wyrównanie po bramce Siweckiego. Pierwsza połowa kończy się remisem 1:1.

W 24 minucie padają dwie kolejne bramki dla Constractu. Akcja Grubalskiego i Kawki - pada bramka. Kilkadziesiąt sekund później powracający do formy Piotr Karbowski zdobywa swoją drugą w tym meczu bramkę na 3:1. Mimo utraty bramek gości nie mając nic do stracenia zaczynają grać odważniej i w 27 minucie zdobywają drugą bramkę.

W 31 minucie Paweł Ossowski zdobył bramkę dla Constractu podwyższając wynik na 4:2. W 35 minucie goście zdobywają trzecią bramkę ze strzału Siweckiego. W końcówce spotkania piłkarze z Obornik wycofują bramkarza, sytuacje wykorzystuje Paweł Ossowski zdobywając bramkę w 39 minucie i jest 5:3 dla Constractu Lubawa.

Przed końcowym gwizdkiem sędziego bramkę zdobywa Sebastian Grubalski podwyższając wynik na 6:3, a "kropkę nad i " stawia Paweł Ossowski zdobywając swoją trzecią bramkę z tym spotkaniu. Mecz kończy się wynikiem 7:3 dla drużyny z Lubawy.

KS Constract Lubawa: Zelma (Lewalski) – Kawka, Grubalski, Szczepaniak, Wasiak – Karbowski, Zaborski, Ossowski, Mederski, Buczkowski, Sadowski, Jarzembowski

KS Futsal Oborniki: Gouda – Łeszyk, Antczak, Sander, Orczykowski – Siwecki, Walczak, Wicberger, Majchrzak, Krzyżanowski, Ran.