Bałwanek Olaf w Przedszkolu Niepublicznym Bajkolandia i Smerfolandia

Opublikowano:

Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia i Smefolandia w Lubawie odwiedził przed Świętami nietypowy gość. W naszej placówce pojawił się „Bałwanek Olaf”, który jak wiemy zawsze pragnął zobaczyć wiosnę. Niestety wraz z nim za oknami pojawiły się opady śniegu… ale na szczęście tylko na krótką chwilę. 

Nasz bohater był zachwycony zajęciami związanymi z przygotowaniami do Świąt Wielkanocnych i postanowił, że skorzysta z okazji i w tradycyjny świąteczny sposób przywita się z naszymi pociechami. 

Odwiedzając każdą z sal smagał i polewał wodą naszych podopiecznych z jajeczka pisanki, ale w zamian za możliwość zapoznania naszymi obyczajami obdarował wszystkie dzieci czekoladowymi pisankami. Nasi podopieczni byli zachwyceni odwiedzinami białego bohatera, a zachwyt, radość  i uśmiech na twarzach dzieci widoczny był przez cały dzień.

Nawet Rodzice, którzy w tym dniu uczestniczyli w zajęciach otwartych mieli okazję poznać bohatera znanej bajki. Mamy nadzieję, że tacy mili goście będą jeszcze nie raz odwiedzać nasze Przedszkola i naszych  małych podopiecznych.  

Bajkolandia i Smefolandia