Przedświąteczna obozowa gorączka zawodników LKS LUBAWA

Opublikowano:

Bardzo intensywnie spędzają czas przedświąteczny zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego " Lubawa"  powołani do Kadry. W dniach 01-15.04.2017r Weronika Mieczkowska uczestniczy w zgrupowaniu  Kadry Narodowej .Tym razem oszczepniczki wraz z grupą innych miotaczy trenują i jednocześnie korzystają z pięknej pogody w  hiszpańskim Alicante.

Drugi  zawodnik powołany do Kadry Narodowej to  Piotr Kozłowski, który w  dniach 07-18.04.2017 bierze udział w zgrupowaniu średniodystansowców w  Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Kolejni zawodnicy: Sebastian Jakubowski(sprint), Marek Kornowski(sprint), Jakub Borkowski(rzuty) uczestniczą w obozie Zaplecza Kadry Narodowej w Bydgoszczy w terminie 6-15.04.2017 i trenują na obiektach "Zawiszy Bydgoszcz". 

Również w Bydgoszczy odbywa się zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików w której uczestniczą Daria Siemińska(rzuty) i Julia Uzarska(sprint). Niestety w obozie w Bydgoszczy nie mogli pojechać Maciej Nowakowski (przygotowuje się do matury i trenuje w klubie) oraz młodzik Maciej Borkowski ( problemy zdrowotne).

Cieszy fakt ,że tak wielu naszych zawodników zyskuje uznanie i otrzymują kolejne powołania. W niczym nie umniejsza to pozostałym naszym reprezentantom którzy w większości bardzo sumiennie przygotowują się do sezonu i z pewnością wielu z nich  również wkrótce otrzyma powołania do kadry i  osiągnie wartościowe wyniki w zbliżającym sie sezonie.. Już niedługo pierwsze przetarcia na zawodach i mityngach ogólnopolskich w (Warszawie, Lubawie, Działdowie i Lidzbarku Warmińskim). 

źródło FB LKS Lubawa