Sukces Moniki Jackiewicz i Artura Olejarza w Grand Prix City Trail

Zakończyła się kolejna edycja Grand Prix City Trail 2016/2017 w Polsce. Jak w ubiegłym roku tak i w tym sezonie pochodząca z Kazanic Monika Jackiewicz i jej kolega Artur Olejarz ukończyli cykl w Olsztynie oraz w Szczecinie.

Warto podkreślić, że w Szczecinie w każdym biegu brało udział około 700 osób i z pośród wszystkich zawodników w klasyfikacji generalnej kobiet oraz mężczyzn odnieśliśmy zwycięstwo. Podobna sytuacja miała miejsce w Olszynie gdzie na około sukcesywnie startujących 500 biegaczy w każdym biegu Artur zwyciężył klasyfikacji generalnej, zaś Monika  zajęła drugie miejsce w klasyfikacji kobiet.

Należy też dodać, że w każdym z tych miast była prowadzona również klasyfikacja drużynowa, gdzie wraz ze swoimi znajomymi biegaczami odnieśliśmy zwycięstwo w Olsztynie jak i Szczecinie.

Aktualnie Monika i Artur są w trakcie przygotowań do startów w kolejnej części sezonu biegowego. (elubawa)