Jagiellonia II Białystok - MLKS Motor Lubawa (1:0) 3:1

Na stadionie bocznym w Białymstoku 7 maja o godz. 13.00 Jagielonia II Białystok podejmowała w 27 kolejce Motor Lubawa. Gospodarze zajmują 11 miejsce w tabeli III ligi. Początek spotkania, to wiele walki w środku pola i oberwanie chmury nad boiskiem w Białymstoku.

W 30 minucie piłkarze Motoru mieli okazję do zdobycia gola. Gol dla Jagiellonii po uderzeniu z dystansu Dawida Polkowskiego pada w 44 minucie. Do przerwy jest 1:0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie w 61 minucie gospodarze podwyższają prowadzenie! Przemysław Mystkowski wychowanek klubu kapitalnym uderzeniem sprzed pola karnego wpisał się na listę strzelców. Ten sam zawodnik w 77 minucie zdobywa trzecią bramkę dla gospodarzy ustalając wynik na 3:0. W 88 minucie po rzucie karnym dla Motoru Daniel Malinowski zdobywa honorową bramkę. Całe spotkanie kończy się wynikiem 3:1 dla Jagieloni II Białystok.

13 maja o godz. 17.00  Motor Lubawa podejmować będzie ŁKS Łódź

Jagiellonia II Białystok: Karpieszuk – Grabowski, Giełażyn, Gajko, Kondraciuk, Maliszewski, Polkowski, Mystkowski, Radecki, Straus, Łupiński.

Rezerwowi: Kudrycki – Zińczuk, Zakrzewski, Wołczyński, Kaczyński.

Motor Lubawa: Suszczewicz – Burchart, Malinowski, Wodzicki, Marchlewski, Ewertowski, Tomkiewicz, Vasiutyn, Zasuwa, Wypniewski, Konicz.

Rezerwowi: Kasprzycki – Goździejewski, Olejniczak, Linkner, Wietecha.