Kreatywna niedziela dla najmłodszych gości Rajdu o Puchar Burmistrza Lubawy

Opublikowano:

9 lipca 2017 podczas Rajdu o Puchar Burmistrza Miasta Lubawa organizowanym przez Lubawski Klub Rajdowy, Przedszkola Niepubliczne „Bajkolandia” i „Smerfolandia” zapewniły atrakcję dla najmłodszych gości. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody nasza kreatywna Kadra Pedagogiczna zorganizowała mnóstwo zabaw dla dzieci. Nasi mali goście mogli wykazać się wyobraźnią i stworzyć przepiękne korale oraz bransoletki z barwionego makaronu.

Dla wszystkich czekały również kolorowe balony, które przy pomocy naszych Pań z Przedszkola przeobrażały się w kwiatki, pieski i kotki. Największą atrakcją okazało się malowanie twarzy, które sprawiało naszym gościom wiele radości. Panie starały się,  aby każde dziecko wychodziło z naszego bajkowego miejsca  z uśmiechem i malunkiem na twarzy. 

Podczas spaceru ulicami Rynku można było spotkać postać Spongebob’a, który pozdrawiał przechodniów, a dzieci z wielką ochotą robiły sobie zdjęcia z bajkowym bohaterem. Naszą Kadrę wspierał również Constract, który już od września będzie prowadził zajęcia  piłki nożnej dla naszych podopiecznych. W  tym dniu nie tylko dorośli, ale również dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Cieszymy się, że w tak pięknym dniu mogliśmy spędzić czas razem Państwem i Waszymi pociechami.

Materiał: Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia”,Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia”