Piłkarze Motoru rozpoczęli przygotowanie do sezonu

Opublikowano:

W piątek seniorzy MLKS Motor Lubawa rozpoczęli przygotowania do rozgrywek IV ligi. W zajęciach uczestniczyli podstawowi zawodnicy grający w rozgrywkach III ligi, juniorzy oraz zawodnicy testowani. 

Prezes klubu Marek Olejniczak poinformował o planach drużyny na najbliższy okres oraz o transferach i sytuacji w klubie. Z drużyny ubyli: Zbigniew Marchlewski, Łukasz Goździejewski wrócił do Sokoła Ostróda, Arkadiusz Kolcz do Rybna. Piotr Wypniewski został nowym zawodnikiem drugoligowego Gryfa Wejherowo.

Z kolei wrócili wychowankowie klubu wypożyczeni do Czarnych Rudzienice: Łukasz Lewalski i Tomasz Grochocki.

Młodzi nasi piłkarze, którzy byli na testach drużyn I i II ligi pozostaną w Motorze Lubawa. Kto przyjdzie? Zobaczymy, czas pokaże - mówi prezes. Z nowych twarzy pojawi się trzech, czterech zawodników, którzy w najbliższym czasie zostaną sprawdzeni w kontekście przydatności do drużyny. Musimy wzmocnić formację obronną.  

Drużyna seniorów MLKS Motor Lubawa rozgrywki IV ligi rozpocznie 12 sierpnia 2017r. meczem na własnym boisku z BKS Tęcza Biskupiec. Trenerem drużyny seniorów MLKS Motor Lubawa jest Krzysztof Malinowski. 

Pierwszy sparing piłkarze Motoru rozegrają w Rudzienicach już dziś 12  lipca o godz 19.00. Rywalem będzie drużyna Czarni Rudzienice, której trenerem od tego sezonu został były piłkarz Motoru Jarosław Chodowiec. (mz)