Sparing Motoru Lubawa - Kormoran Zwierzewo 6:2 (5:2)

21 lipca na płycie głównej Stadionu Łazienkowskiego w Lubawie piłkarze Motoru pokonali 6:2 Kormoran Zwierzewo. Goście to drużyna ligi okręgowej, w której  grają m.in. Michał Maj - były zawodnik Motoru Lubawa oraz Paweł Śnieżawski.

W drużynie gospodarzy zagrało wielu juniorów. Bardzo dobrze wprowadził się do drużyny seniorów Szymon Modrzewski, który zdobył pierwszą bramkę w tym sparingu. Należy podkreślić, że ten 16 latek w trzech sparingach Motoru, który przygotowuje się do gry w IV lidze zdobywał bramki.

Bramki w tym sparingu zdobyli: Łukasz Margalski x2, Szymon Modrzewski, Tomasz Śnieżawski, Radosław Lewicki, Jakub Raszkowski.

Kasprzycki - Burchart, Wodzicki, Gerka, Łątkowski - Margalski, Lewicki, Roman Śnieżawski R, Olejniczak - Modrzewski, Tomasz Śnieżawski.

W II połowie zagrali także: Suszczewicz, Raszkowski, Szczepański, Tomkiewicz, Seweryn, Rykaczewski, Marek Śnieżawski.

W drużynie gości bardzo dobrze zaprezentował się Rafał Farasiewicz, który w odstępie kilku minut zdobył dwie piękne bramki dla gości. (mz)