Mistrzostwa Europy U20 GROSSETO 2017- Sebastian Jakubowski brązowym medalistą!

W reprezentacji Polski było troje zawodników Warmii i Mazur. Dominik Smosarski (Gwardia Szczytno) zatrzymał się na półfinale 200 m, w sztafecie 4 razy 100 m też się nie powiodło.

Patrycja Adamczyk nie ukończyła wieloboju. Natomiast brąz zdobyła sztafeta 4 razy 400 m, w której w półfinale pobiegł Sebastian Jakubowski (LKS Lubawa).

Nasz zawodnik otrzymał piękny medal Mistrzostw Europy podczas bankietu. Jest to pierwszy medal tej rangi zdobyty przez zawodnika naszego klubu. Podopieczny trenera Marka Tykarskiego za swój sukces został nagrodzony comiesięcznym stypendium PZLA tak jak wszyscy pozostali medaliści Mistrzostw Europy.

Bardzo ucieszyła nas wiadomość przesłana przez trenera Kadry Narodowej o treści "Gratulacje dla Trenera. Gratuluję brązowego medalisty Mistrzostw Europy Juniorów. Dziękuję za współpracę. Pozdrawiam. Trener Sławomir Landszkowski"

DZIĘKUJEMY, GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

FB LKS Lubawa

W  finale sztafeta biegła  w składzie: Mateusz Rzezniczak, Antoni Walicki, Maciej Holub i Tymoteusz Zimny  (wicemistrz Europy na 400m )