Constract Lubawa najlepszy w finale Wojewódzkim Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U12

W Węgorzewie zakończył się w dnu dzisiejszym finał Wojewódzki "Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U12". W turnieju, który rozgrywany był w reżimie sanitarnym zaprezentowało się 6 najlepszych drużyn z naszego województwa. Najlepszą drużyna okazała się drużyna Constractu Lubawa, która zwyciężyła i będzie  reprezentowała nasze województwo na szczeblu krajowym 13-14 lutego.

Podopieczni Marcina  Goniszewskiego Roberta Kaczyńskiego jeden mecz zremisowali po zaciętym pojedynku z gospodarzami, a pozostałe zwyciężyli i zajęli I miejsce.

Najlepszym bramkarzem został Jan Rutkowski, który nie wpuścił żadnej bramki. Królem strzelców został  także zawodnik Constractu Lubawa - Maxsimilian Biczkowski. Podczas turnieju obecni byli trenerzy kadry narodowej w kategorii U14 i U12.

KS Constract Lubawa- UKS Naki Olsztyn  2:0
KS Constract Lubawa  - MMKS Concordia Elbląg 1:0
KS Constract Lubawa -AS  Stomil Olsztyn  1:0
KS Constract Lubawa - CWKS Vęgoria Węgorzewo 0:0
KS Constract Lubawa - UKS Rona 03 Ełk  4:0

2009 kadra: Rutkowski Jan, Licznerski Nikodem, Chudziński Alan, Biczkowski Maximilian, Jaskulski Mikołaj, Szauer Grzegorz, Muszyński Hubert, Lewandowski Hubert, Fafiński Jan, Furmanek Aleksander, Maciołek Kacper.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom drużyny Constractu Lubawa. (mz)