Dziś Constract Lubawa gra ponownie z Reds Dragons Pniewy o awans do 1/2 Pucharu Polski. Początek godz. 20.00

Opublikowano:

Walka o srebrny medal STATSCORE Futsal Ekstraklasy jest obecnie tą, która wywołuje największe emocje. Trzeci w tabeli Piast Gliwice zmniejszył stratę do drugiego Constractu Lubawa do dwóch punktów.

Sprawa Mistrzostwa po pechowym spotkaniu w Pniewach dla wielu już się rozwiązała, ale czy w tak trudnych niespokojnych czasach czegokolwiek można być pewnym? To pytanie do kibiców i fachowców dyscypliny.
Rumieńców nabrała rywalizacja o drugą pozycję. Piast wykorzystał potknięcia Constractu i ponownie liczy się w walce o wicemistrzostwo. Zmuszając podopiecznych Dawida Grubalskiego do maksymalnej walki w meczu sezonu w Lubawie.
(Mecz Constract Lubawa Rekord Bielsko Biała zaplanowany jest na 21.03 godzina 14:00)
 
Przetasowania po najbliższych dwóch kolejkach są bardzo możliwe, bo w następnej kolejce Rekord podejmie Piasta. Nie ulega wątpliwości: wyniki meczów Constractu z Rekordem i Rekordu z Piastem mogą "ustawić" tabelę nawet do końca sezonu.
 
A co na dole tabeli? Fit-Morning Gredar Brzeg ciągle walczy: zwyciężając w Białymstoku ze Słonecznym Stokiem 2:1 dał nadzieję, że rywalizacja o utrzymanie się w STATSCORE Futsal Ekstraklasie będzie toczyć się do samego końca.

Za nim jednak wrócimy do walki o Medale Statscore Futsal Ekstraklasy, wrócimy do Pniew by jeszcze raz zmierzyć się z Smokami, tym razem stawką będzie ½  Pucharu Polski w którym to Lubawski Constract broni trofeum zdobytego w sierpniu w  Lubawie.
Mecz zaplanowany jest w  środę o godzinie 20:00 w Pniewach.

Dawid Kleina  
foto  Paweł Jakubowski