Constract Lubawa wrócił na zwycięską ścieżkę! 6:2 z LSSS Team Lębork

Po remisie 5:5 na wyjeździe z AZS Wilanów drużyna Constract Lubawa pokazała sportową złość i w piątej ligowej kolejce pokonała drużynę LSSS Team Lębork 6:2.

Drużynę Dawida Grubalskiego szybko na prowadzenie wyprowadzili pivoci – Bartłomiej Piórkowski oraz Luan. Goście odpowiedzieli jednak trafieniem Davidsona Silvy i mecz bardzo się wyrównał. Konsekwentnie atakował jednak Constract i jeszcze przed przerwą gola po rykoszecie zdobył Sebastian Grubalski.

Do strzelania w drugiej połowie Konstruktorzy wrócili znów za sprawą Sebastiana Grubalskiego, choć to była już 34 minuta gry. Goście odpowiedzieli – grając piątką w polu – golem Yvaldo Gomeza. Ostatnie minuty to ciągły napór lęborskiego Teamu, który grając bez bramkarza dał sobie strzelić dwie bramki w samej końcówce. Autorem obu trafień był Jakub Raszkowski.

Constract zainkasował kolejne trzy punkty i zwycięsko rozpoczął serię meczów u siebie. 23 października do Lubawy przyjedzie zespół Dremana Opole, a już za tydzień – w sobotę 16 października – do Lubawy przyjedzie Legia Warszawa. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 i będzie transmitowany przez telewizję NSport+.