6 Sprint o Puchar Burmistrza Lubawy. Informacja dla Mieszkańców

Opublikowano:

Szanowni Państwo, Mieszkańcy ulic: Rzepnikowskiego, Kazimierza Wielkiego Warszawska, Jagiełły, Królowej Jadwigi, Toruńska, Borek, Unii Europejskiej, Łąkowa,
Lubawski Klub Rajdowy jest organizatorem Rajdu Samochodowego – 6 Sprint „Rajd Lubawski” o Puchar Burmistrza Lubawy, która rozegrany zostanie w dniach 9/10 lipiec br.
I próba sportowa 9 lipiec odbędzie się przy ul. Warszawskiej, Jagiełły, Królowej Jadwigi, Kazimierza Wielkiego, Rzepnikowskiego od ok. godz. 14:00, dlatego prosimy o zachowanie bezpieczeństwa oraz usunięcie samochodów sprzed bloku przy ul.Warszawskiej 30, Kazimierza Wielkiego, jak i przed budynków mieszkalnych w/w ulic.

Zawody 10 lipca odbywać się będą przy ulicy Łąkowej, Toruńskiej, Borek, Unii Europejskiej. Ulice te w dniu 9/10 lipiec zostały wyłączone z ruchu a LKR posiada Decyzje Starostwa Powiatowego w Iławie oraz zarządcy dróg – Urzędu Miasta Lubawa o zezwoleniu na wykorzystanie dróg przez LKR w sposób szczególny.

Właścicielom posesji zostanie umożliwiony dojazd i wyjazd z posesji po uzgodnieniu z organizatorem. Przejazdy Uczestników Sprintu „Rajd Lubawski” będą odbywać się zgodnie z Harmonogramem Zawodów. Park Serwisowy, Biuro zawodów mieści się na Rynku Miasta Lubawa.

Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do uwag służb Organizatora. Serdecznie zapraszamy do kibicowania, a za wszelkie trudności w dniach 9/10 lipiec przepraszamy licząc na Państwa zrozumienie i wsparcie.

W związku z użytkowaniem w/w dróg w sposób szczególny wszystkie auta pozostawione 9 lipca o godz. 14:00 przy trasie rajdu jak i 10 lipca o godz. 8:00 zostaną odholowane na koszt właściciela.
Telefon Organizatora : Prezes LKR – 669-480-668 – Marcin Turulski

materiał LKR