Dzisiejszego wieczoru kolejna futsalowa batalia w Lubawie. W środowy wieczór o godzinie 19:00 rozbrzmi pierwszy gwizdek, meczu w którym Constract Lubawa zmierzy się z vice- mistrzem Polski ubiegłego sezonu – FC KJ Toruń.
(2019-11-13)
Za nami kolejna ekstraklasowa potyczka, choć w tym przypadku nie obyło się bez powrotów do historii pewnego awansu. Mowa oczywiście o zeszłorocznej walce o awans do Ekstrakalsy. Rok temu w Lubawie górą okazali się goście z Leszna tym samym niemal zapewnili sobie bezpośredni awans do upragnionej i ligi.
(2019-11-09)
Tegoroczny listopad w Lubawie zapowiada się iście futsalowo. Na przestrzeni jednego miesiąca do Lubawy przyjadą aż 4 zespoły Futsal Ekstraklasy. Walka o ligowe punkty wkracza prawdopodobnie w decydującą fazę, która zdecyduje o sytuacji w tabeli o pierwszej rundzie spotkań w wykonaniu Constractu Lubawa.
(2019-11-08)
Po 3 tygodniowej przerwie wracają rozgrywki Futsal Ekstraklasy. Wyjazd do Pniew wywoływał podobne emocje jak pierwsze nasze spotkanie w Ekstraklasie. Wiedzieliśmy ,że potencjał jest po naszej stronie, jednak 3 tygodnie przerwy mogą zmienić bardzo dużo, zarówno w formie fizycznej jak i mentalnej.
(2019-11-03)
Zakończyły się trawiaste zmagania ligowe w kategorii żak i orlik. Zarówno finał żaka jak i orlika odbywał się w Lubawie a do walki stanęło 6 najlepszych drużyn z każdej kategorii wiekowej. Pierwsi do rywalizacji przystąpili młodsi czyli dwie drużyny z grupy żak. Zwycięzcą w roczniku 2011 została drużyna Zatoki Braniewo.W grupie orlik bezkonkurencyjny okazał się zespół Constractu. Drużyna z Lubawy w pięciu spotkaniach odniosła komplet zwycięstw i tym samym zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach organizowanych przez warmińsko-mazurski Związek Piłki Nożnej.
(2019-10-20)
Szósta kolejka Futsal Ekstraklasy przyniosła kolejne wielkie sportowe emocje w Lubawie. W meczu z MOKS Słoneczny Stok Białystok, Constract mógł się czuć faworytem głownie ze względu na przedsezonowe sparingi, w których był zdecydowanie lepszy.
(2019-10-12)
5 Kolejek Futsal Ekstraklasy za nami, KS Constract, co prawda ma jeszcze jedno zaległe spotkanie z pierwszej kolejki, nie przeszkadza to jednak w zajmowaniu 5 miejsca w ligowej tabeli po 5 kolejkach. Dziś o godzinie 18:00 w hali OSiR przy ulicy św. Barbary rozegrany zostanie mecz 6 kolejki w którym KS Constract podejmie MOKS Słoneczny Stok Białystok.
(2019-10-12)
KS ACANA FUTSAL JELCZ LASKOWICE był kolejnym rywalem Constractu w Futsal Ekstraklasie. Zawodnicy trenerów Grubalskiego i Jarzembowskiego musieli szybko zregenerować się po sobotnim długim wyjeździe do Rudy Śląskiej. Do przygotowania się do meczu musiała wystarczyć tylko jedna jednostka treningowa.
(2019-10-09)
Jeśli ktoś myślał, że tegoroczne rozgrywki Futsal Ekstrakalsy będą nudne i przewidywalne, niech spróbuje wytypować wyniki najbliższej kolejki, w tych rozegranych dotychczas niespodzianek było bardzo dużo i zanosi się na kolejne. Bo jaki wynik postawi neutralny kibic w meczu w Lubawie.
(2019-10-08)
Szkółka piłkarska Constract Lubawa zaprasza wszystkich chętnych na treningi.Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, która przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa i zdrowia podopiecznych. Nie zwlekaj - już dziś zapisz swoje dziecko do naszej szkółki piłkarskiej Constract Lubawa.
(2019-10-07)
Czwarta kolejka spotkań Ekstraklasy przyniosła spotkanie dwóch beniaminków. To jednak nie jedyna sprawa jaka łączy w ostatnim czasie zespoły Gwiazdy Ruda Śląska i Constractu Lubawa.
(2019-10-05)
Już jutro piłkarze ekstraklasy Futsalu rozegrają 4 kolejkę spotkań. Drużyna Constractu Lubawa rozegra wyjazdowe spotkanie z Gwiazdą Ruda Śląska. Początek spotkania godz. 16.00. Z Gwiazdą znamy się jak z nikim innym w tej lidze, pojedynki barażowe to zdecydowanie inna historia, a i nasz zespół ma zdecydowanie inny wymiar.
(2019-10-04)
Do Lubawy wróciły futsalowe Emocje. Emocje pisane z wielkiej litery po to był spektakularny wieczór w Lubawskie hali OSiR. Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik, żeby powitanie z Ekstrakalsą było wyjątkowe i zapamiętane na lata
(2019-09-28)
Na to wydarzenie przyszło czekać nam niezwykle długo. Marzenie występu na Ekstraklasowym parkiecie rosło co najmniej od 3 lat. Aż nadszedł ten upragniony przez wszystkich dzień występu na boiskach Futsal Ekstraklasy. Mimo debiutanckiej tremy wszyscy myśleli tylko o 3 punktach w spotkaniu z rywalem, z którym mieliśmy do wyrównania pewne rachunki.
(2019-09-15)
W niedzielę o godzinie 18:00 Constract Lubawa rozpocznie nowy sezon ligowy. Nie będzie to jednak zwykła inauguracja. Po kilkuletniej walce o awans, nadszedł sezon na występ w Futsal Ekstraklasie. Co słychać w obozach obu drużyn?
(2019-09-14)
Kiedy szybkie przebieżki na lekkoatletycznej bieżni, mieszał z występami na trawiastym boisku piłkarskim, nikt o futsalu w Lubawie nie myślał. Środowiskowa liga halowej piłki nożnej, była sposobem spędzenie czasu w niedzielne zimowe popołudnia.
(2019-09-07)
Za zawodnikami Constractu dwudniowy dwumecz z MOKS Białystok. W środę o 20 i w czwartek w samo południe rywalizowały ze sobą dwie Ekstraklasowe drużyny. Wyniki:6:4 i 12:2 . Środowy wieczór przyniósł nam naprawdę kilka dobrych akcji i koncert gry Pedrinhio. Brazylijczyk zaliczył mnóstwo udanych podań, które przełożyły się na asysty przy golach Sebastiana Grubalskiego, Bartka Piórkowskiego. Pedro sam dołożył jeszcze dwa trafienia i w meczu trwającym 3 x 20 min Constract zdobył 6 bramek pokazując kilka naprawdę dobrych rozwiązań ofensywnych.
(2019-08-16)
10 dni temu rozpoczęliśmy treningi, treningi z dużym udziałem ćwiczeń siłowych dają się we znaki, a na to wszystko trzeba się zmierzyć z Mistrzem Polski Rekordem Bielsko Biała, który tegoroczny obóz przygotowawczy spędza w Miejscowości Dadaj, nad jeziorem o tak samo brzmiącej nazwie.
(2019-08-09)
Po długich miesiącach oczekiwań, po dziesiątkach postów w których niejednokrotnie trzeba było odmieniać słowo „pech” przez wszystkie przypadki, a „przegrać” przez wszystkie osoby, dziś nadszedł dzień w którym w gruncie rzeczy mówić nic nie trzeba.
(2019-06-11)
Zakończyło się drugie spotkanie barażowe, które decydowało, która z dwóch drużyn zagra w ekstraklasie. W pierwszym spotkaniu w Lubawie Constract Lubawa pokonał Pogoń 04 Szczecin 3:0. Dziś w Szczecinie Constract Lubawa ponownie pokonał Pogoń 04 Szczecin 6:7 i zagra w ekstraklasie
(2019-06-09)
Kolejna bitwa za nami, wojna nadal trwa, ale to nasze wojsko okrążyło rywali z trzech stron. Jeśli uda nam się utrzymać koncentrację, a dowództwo nakreśli odpowiedni plan zakończymy tę wojnę z tarczą na której przeczytamy ociekający bólem, potem i krwią napis- FUTSAL EKSTRAKLASA.
(2019-06-01)