Dzisiejszy mecz lubawskiej drużyny Szynka Motor Lubawa ze Startem Działdowo zgromadził sporo kibiców zarówno z Lubawy i Działdowa. Lubawscy kibice weszli na stadion przed meczem grupą zorganizowaną w asyście policji. Szynaka - Motor Lubawa niestety przegrał na własnym boisku 0 : 1 po strzale obrońcy Krzysztofa Dąbkowskiego
(2011-04-16)
W sobotę na stadionie Łazienkowski swoją rundę wiosenną rozpoczęli młodzi piłkarze z Lubawy. Pierwsi na murawę stadionu weszli młodzicy, którzy pokonali swoich rówieśników z Nidzicy 3 : 0
(2011-04-12)
W niedzielę 10 kwietnia zawodnicy Szynaka Motoru rozegrali wyjazdowy mecz rundy wiosennej.
Rywalem była drużyna Vęgorii Węgorzewo. Vęgoria Węgorzewo plasuje się w końcówce tabeli III ligi.
Niestety lubawska drużyna na Stadionie Miejskim w Węgorzewie przegrała z Vęgorią Węgorzewo — 4:2
(2011-04-10)
Dziś, 2 kwietnia o godzinie 15.00 drużyna Szynaka Motor Lubawa rozegrała swój pierwszy mecz, w którym zremisowała na własnym boisku z wiceliderem III ligi Olimpią Zambrów 1:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił w 20 minucie Piotr Piceluk. Wyrównująca bramka padła w 85 minucie spotkania po strzale Tomasza Dzierzgowskiego