Mistrzostwa Powiatu Iławskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych (rocznik 2002 - 2004)„wygaszane gimnazja”

26.10.2017 r. na Stadionie Miejskim w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych rocznik 2002 – 2004. W zawodach wzięło udział 7drużyn: SP nr4 Iława, SP nr5 Iława SP nr1 Iława , SP Kisielice, SP Franciszkowo, SP Susz i SP Lubawa, które rywalizowały między sobą w dwóch grupach. W naszej grupie grano 2x7 minut.

Wyniki meczów grupowych lubawskiej drużyny:

SP Lubawa – SP nr4 Iława 1:2

SP Lubawa – SP nr5 Iława 1:0

SP Lubawa – SP Franciszkowo 5:0

Nasza grupa okazała się bardzo wyrównana, gdyż trzy zespoły uzyskały 6 punktów i o klasyfikacji grupowej  zdecydowały strzelone bramki, które nasz zespół strzelił najwięcej i z pierwszego miejsca wraz z SP 5 Iława awansował do meczów półfinałowych.

W meczu półfinałowym wysoko pokonujemy SP Susz 3:0 i awansujemy do finału.

Finale pomimo prowadzenia do przerwy 1:0 nad SP 1 Iława ostatecznie przegrywamy 1:2 i zajmujemy II miejsce w turnieju. A zespół z Iławy awansuje do zawodów szczebla rejonowego.