Wycieczka w góry

Opublikowano:

W dniach od 25 do 30 czerwca organizowana jest wycieczka w góry. Plan wygląda następująco :

Poniedziałek 25 czerwca 

Wyjazd o 5 rano z Lubawy 

Po drodze zwiedzamy Kopalnię soli w Wieliczce a następnie meldujemy się w Willi Klimek w Białym Dunajcu. Obiadokolacja 

Wtorek 26 czerwca 

Śniadanie, Spływ Dunajcem do Szczawnicy, kolejka na Palenicę w Szczawnicy, rejs po jeziorze Czorsztyńskim, obiadokolacja 

Środa 27 czerwca 

Śniadanie, wyjazd na Słowację do Starego Smokowca, skąd wjedziemy kolejką na Hrebienok i udamy się do pobliskich wodospadów Zimnej Wody. Następnie pojedziemy do Doliny Bachledowej na chodnik w koronach drzew. Następnie zwiedzimy Jaskinię Bielańską. Po powrocie obiadokolacja i ognisko. 

Czwartek 28 czerwca 

Śniadanie, Dolina Strążyska, następnie kolejką na Butorowy Wierch a około godziny 18 wjedziemy kolejką na Kasprowy Wierch by podziwiać zachód słońca. Po powrocie obiadokolacja. 

Piątek 29 czerwca 

Śniadanie.Ten dzień będzie do dyspozycji każdego wedle własnego uznania. Obiadokolacja. Wieczorem w pensjonacie będzie kapela góralska z muzyką na żywo, szwedzkim stołem i ciepłymi posiłkami. 

Sobota 30 czerwca 

Po śniadaniu wyjazd. Po drodze zwiedzamy Ojcowski Park Narodowy, Zamek w Pieskowej Skale i następnie jedziemy do Częstochowy na Jasną Górę. Stamtąd wyruszymy w podróż do domu. Planowany powrót w nocy z soboty na niedzielę 30/1 lipca. 

W cenie 1000 zł znajduje się transport, parkingi, 5 noclegów z wyżywieniem, ubezpieczenie, wszystkie bilety wstępu (Kopalnia soli w Wieliczce, Spływ Dunajcem, rejs po jeziorze Czorsztyńskim, kolejka na Palenicę, Butorowy Wierch, Kasprowy Wierch, kolejka na Hrebienok, bilety na chodnik w koronach drzew, bilet do jaskini Bielanskiej, bilet na zamek w Pieskowej Skale) , transport na miejscu, wieczór z kapelą góralską, bilet wstępu do TPN itd. Noclegi w Willi Klimek w Białym Dunajcu. Dla gości udostępniony jest podgrzewany i podświetlony basen. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 889269023. Marcin Zieliński 

Materiał: Organizator