Błękitni Orneta - Motor Lubawa (2:0) 3:2

Dziś o godzinie 15:00  piłkarze Motoru Lubawa rozegrali 22 kolejkę spotkań IV ligi z zamykającą  tabelę drużyną Błękitni Orneta.
Motor Lubawa z dorobkiem 29 punktów zajmuje 7 miejsce w tabeli, gospodarze z dorobkiem  8 punktów zamykają ligową stawkę.

Gospodarze od 15 minuty grają w 10. Czerwoną kartką za faul taktyczny ukarany został Kuba Kowalczuk. Mimo gry w osłabieniu gospodarze zdobywają bramkę. W końcówce pierwszej połowy gospodarze podwyższają wynik na 2:0.

W drugiej połowie piłkarze Motoru Lubawa, w 54 minucie zdobywają bramkę kontaktową na 2:1. Wydawało się, że za chwilę będzie wyrównanie. Niestety w 70 minucie spotkania gospodarze zdobywają trzecią bramkę z rzutu karnego ustalając wynik na 3:1.  W końcowych minutach  piłkarze Motoru  zdobywają drugą bramkę z rzutu karnego jest 3:2. Takim wynikiem kończy się całe spotkanie. To trzecie zwycięstwo  drużyny z Ornety w 21 rozegranych spotkaniach.

Bramki:  Kogut, Lullies, (Orneta) 2:0, Szulc (Motor) 2:1, Dzierzkiewicz - karny 3:1  ,T. Śnieżawski (Motor) - karny 3:2