Czwarte złoto Nikodema Zawadzkiego

W miejscowości Nowe Iganie koło Siedlec  w dniu 29  września br.rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa - Regionu D  w zapasach w stylu wolnym młodzików. Bardzo dobrze zaprezentowali się w tym turnieju zapaśnicy Sokoła Lubawa.
"Muszka" z czwartym złotem.  Nikodem Zawadzki zwyciężył w kolejnym turnieju  waga 52 kg. To już jego czwarty turniej bez porażki. Tym razem w stylu wolnym i dlatego walki były bardzo trudne.

Bardzo dobry, kolejny start zaliczył Sebastian Kowalkowski w kat. wagowej do 52 kg i zdobył brązowy medal. Sebastian był o krok od zrobienia niespodzianki w walce z Nikodemem, przez większość czasu prowadził na punkty. Pod koniec pojedynku "Muszka" wykonał dwie udane akcje i z maty schodził jako zwycięzca.

Pozostali lubawscy zapaśnicy sklasyfikowani zostali na następujących miejscach: 38 kg Adam Rogowski XI m, Hubert Jagucki XV m, 41 kg Kacper Rogożyński V m, 62 kg Maciej Rogowski XII m, 68 kg Mateusz Szczepański VIII m. Drużynowo  Sokół Lubawa  zajął w tym turnieju VI miejsce na 27 klubów.