Unia Susz - Motor Lubawa (2:2) 2:3

Piłkarze IV ligi rozegrali w dniu dzisiejszym 27 kolejkę. Wicelider tabeli, drużyna Motoru Lubawa, rozegrał na wyjeździe spotkanie z drużyną walczącą o pozostanie w IV lidze - Unią Susz. W  ostatniej kolejce dzisiejszy rywal Motoru Lubawa, pokonał na wyjeździe Granicę Kętrzyn 0:2.

Piłkarze Motoru objęli prowadzenie po golu Piotra Chmielewskiego. Drugą bramkę  dla gości zdobył Denis Diemishev podwyższając wynik na 2:0. Goście ambitnie walczyli i do przerwy wyrównali na  2:2.

W drugiej połowie prowadzenie objęła drużyna z Lubawy na 3:2. Strzelcem bramki był ponownie  Chmielewski. Trener Motoru Krzysztof Malinowski w drugiej połowie dokonał kilku zmian i dał  szansę gry młodym zawodnikom swojej drużyny. Po 90 minutach gry Motor Lubawa pokonuje  Unię Susz 2:3. Dzisiejszy przeciwnik z pozoru niezbyt wymagający – postawił Motorowi twarde warunki. W drużynie Motoru Lubawa zadebiutowało dwóch młodych zawodników Dominik Rogożyński i Grzegorz Ewertowski.

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Łazienkowskim Motor Lubawa podejmować będzie Mrągowię Mrągowo początek  godz.16.00.