MKS Korsze - Motor Lubawa (0:0) 1:1

W dniu dzisiejszym piłkarze IV ligi zainaugurowali rozgrywki ligowe. Pierwsze spotkanie  rundy jesiennej 2019/2020 drużyna Motoru Lubawa rozegrała z MKS Korsze, która w poprzednim sezonie zajęła siódme miejsce w rozgrywkach ligowych. Wiosną na Stadionie Łazienkowski Motor pokonał  dzisiejszego rywala 2:1Przed inauguracją sezonu w ostatnim czasie do drużyny Motoru dołączył 19-letni Daniel Kleber z SMS Łódź wychowanek A.P. Ostróda.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie gospodarze zdobyli pierwszą bramkę, strzelcem był Paweł Sawicki i objęli prowadzenie 1:0. W końcówce spotkania w 82 minucie wyrównał Denis Diemishev na 1:1. Po  90 minutach gry spotkanie zakończyło się  remisem 1:1.

Składy podstawowe drużyn:

Motor Lubawa: Sikora, Kowalski, Sobótka, Zelmański, Chmielewski, Józefowicz, Sobolewski, Zasuwa, Olejniczak, Junior Bah, Goździejewski.

Korsze: Dawid Zięba - Rafał Solecki, Paweł Flis, Piotr Sawicki, Dawid Gwizdek - Krzysztof Piwiszkis, Paweł Sawicki, Mariusz Gąsiorowski, Adam Krajewski, Piotr Trafarski - Piotr Kozłowski