Motor Lubawa - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (1:2) 4:3

W dniu wczorajszym IV ligowy Motor Lubawa rozegrał kolejny sparing na własnym stadionie. Tym razem na płycie głównej Stadionu Łazienkowskiego. Rywal to drużyna z tradycjami aktualnie grająca w lidze okręgowej KS Drwęca. Goście w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki zaledwie w ciągu kilku minut i objęli prowadzenie 0:2. W końcówce pierwszej połowy gospodarze zdobyli gola kontaktowego.

W drugiej odsłonie już w 48 minucie zawodnicy z Nowego Miasta Lubawskiego zdobyli trzecią bramkę na 1:3. Nikt z kibiców obecnych na sparingu nie spodziewał się takiego obrotu sprawy szczególnie po ładnym i dobrym sparingu ze Spartą Brodnica.

Trener Krzysztof Malinowski dokonał zmian w drużynie i w 54 minucie padła dla gospodarzy druga bramka z kilkudziesięciu metrów. W końcówce gospodarze się zmobilizowali i zdobyli jeszcze  dwie bramki pokonując gości 4:3. Zwycięstwo cieszy, ale styl gry pozostawia wiele do życzenia.
Aktualnie trwa remont zadaszenia na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie. Krótka migawka z tego sparingu.

Poniżej przedstawiamy wszystkie bramki strzelone w sparingu, kliknij na zdjęcie poniżej.