Koncert gwiazd pierwszego dnia FPI w Lubawie

Opublikowano:

Publiczność  III Festiwalu Piosenki Innej w Lubawie zdecydowała, że w tym roku do Lubawy z recitalem wrócił zespół "O Niebo Lepiej" ze Szczecina i tak też się stało.  
Zespół O Niebo Lepiej istnieje od 2009, a  głos wokalistki Martyny Zając w połączeniu z dobrą  muzyką, w której znajdujemy elementy jazzu, funky, ciekawa harmonia  przysparza zespołowi kolejnych  fanów.

O Niebo Lepiej  to: gitarzysta Ireneusz Leciejewski,  saksofonista - Maciej Marcinkowski, Tomasz Wolak - perkusista  oraz Łukasz Szczepaniec.
 

Gospodarzem koncertu w Restauracji  Hotelu Spichlerz był w dniu dzisiejszym Tomek Wachnowski.

Tomek Wachnowski śpiewa o życiu, miłości i naszych tęsknotach. Naszych, bo wyjątkowość jego ballad polega na tym, że śpiewając o sobie, śpiewa o nas, jakby obdarowany przez los niezwykłym współodczuwaniem. Po piosenki Tomka sięgają też inni wykonawcy; Iwona Loranc, Grażyna Łobaszewska, Leszek Dranicki, Marek Dyjak, Marcin Daniec i inni. Bierze też udział jako wykonawca w koncertach; „Kolega z pracy” i „Radio Wolna Europa” – z piosenkami Jacka Kaczmarskiego czy „Niechaj zabrzmi” i „Maestro bezdomny” z piosenkami Wojciecha Bellona.

Tomek Wachnowski współpracuje z radiem i telewizją jako kompozytor i producent opraw i ilustracji muzycznych do programów i reportaży.

tyle Wikipedia

Dziś  dalsze przesłuchania w łazienkach. (mz)

 

 

 

Komentarze

Wtajemniczony
pan Tomek, ostatnio dużo prowadził imprezy w Iławie. Widziałem go na scenie wspólnie w Weroniką Marczuk Pazurą. Wiem, że pod koniec sierpnia zobaczymy go w Lubawie, na dniach naszego miasta
(2011-08-07 19:15:39)
Ruda
Ostatnio prowadził imprezę w Iławie.
(2011-08-07 13:16:54)
Muzyk~`
przy okazji tej imprezy mam pytanie. wróciłem do lubawy po pól roku i nie widzę i nie słyszę na lubawskich imprezach Pana T.Więcek. Gdzie się ten sympatyczny gość podział?
(2011-08-06 15:14:36)