Piast Gliwice - Constract Lubawa (1:0) 4:3

W hicie 29. kolejki Piast Gliwice podejmował Constract Lubawa. Po bardzo emocjonującym spotkaniu gospodarze pokonali mistrza Polski 4:3. Mimo porażki, drużyna z Lubawy jest liderem tabeli. Do końca rozgrywek przed fazą play-off  pozostało tylko jedno spotkanie po przerwie związanej z meczem reprezentacji Polski. W  drużynie  konstruktorów  brakowało skuteczności i precyzji.

W dniu dzisiejszym zabrakło w drużynie Constractu Pedrinho. Podczas wczorajszego treningu nasz najlepszy zawodnik zderzył się kolanem i innym zawodnikiem i sztab zdecydował, mimo niegroźnego urazu nie wpuszczać go na parkiet.

Kacper Sendlewski grał tylko kilka minut w końcówce i Tomasz Kriezel kilka minut w pierwszej połowie i w końcówce  drugiej. Dwie bramki dla gości zdobył AdrianoW mojej ocenie najlepszym zawodnikiem tego spotkania był bramkarz Piasta Gliwice Tsypun. (mz)