Szynaka Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:2

Po 8 kolejkach rozegranych w sezonie 2013/2014 lubawski Motor zajmuje 14 miejsce w tabeli. Dziś w meczu 9. kolejki rywalem był zespół Dąb Dąbrowa Białostocka, który zajmuje aktualnie 7 miejsce w tabeli III ligi.

W ubiegłym sezonie na stadionie Łazienkowskim 19 maja 2013 r. Motor Lubawa przegrał z tą drużyną 1:2. Dziś pierwsza bramka padła dla Motoru po pięknym strzale Michała Ruszkiewicza. w 9 minucie.

Goście wyrównali jeszcze w pierwszej połowie po stałym fragmencie gry w 18 minucie. W drugiej odsłonie gry Motor wyszedł na prowadzenie po golu Bazylego Jabłonowskiego, jednak goście ponownie wyrównali, tym razem po rzucie karnym w końcówce spotkania (88'). Obydwie bramki dla Dębu zdobył Jacek Markiewicz. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Sędzią głównym spotkania był Dariusz Rudziński .(mz)