Szynaka Motor Lubawa - LZS Narewka 1:1

Po środowym zwycięstwie w meczu 1/16 Pucharu Polski w Nowym Mieście Lub. piłkarze lubawskiego Motoru Lubawa zmierzyli się w dniu dzisiejszym w XIII kolejce III ligi z LZS Narewka na stadionie Łazienkowskim w Lubawie.

Dzisiejszy rywal zespół z Narewek plasuje się na 11 miejscu tabeli z dorobkiem 18 pkt. Motor po ostatnich niepowodzeniach zajmuje 13 miejsce.

Tym razem trzynastka dla lubawskiego zespołu była szczęśliwa, a przy odrobinie szczęścia goście mogli ten mecz wygrać. Motor Lubawa po słabej grze zremisował z beniaminkiem drużyną LZS Narewka 1:1 po bramkach Bazylego Jabłonowskiego w 16 minucie i wyrównaniu w 33' Mariusza  Lasoty. Od 68 minuty Motor grał w dziesiątkę za faul na zawodniku gości Dawid Ksiuk otrzymał czerwoną kartkę. (mz)