Szynaka Motor Lubawa - Sokół Ostróda 2:6

Drużyna Szynaka Motor Lubawa podejmowała w dniu dzisiejszym czołową drużyną III ligi Sokoła Ostróda. Sokół zajmuje aktualnie 3 miejsce, a lubawska drużyna zajmuje 14 miejsce w ogonie tabeli.

Pierwsza bramka spotkania padła dla Sokoła w 20 minucie po strzale 19-latka Łukasza Gwiazdy. W końcówce pierwszej połowy wyrównał Marek Śnieżawski na 1:1.

Do 60 minuty meczu gra była wyrównana, co odzwierciedlał wynik 2:2. Jednak od tego momentu goście zaczęli zdobywać bramki i niespodzianki nie było. Drużyna, w której aktualnie występuje były napastnik Motoru Piotr Piceluk pokonała ostatecznie Motor 6:2. Trenerem Sokoła Ostróda jest były szkoleniowiec Motoru Lubawa Wojciech Tarnowski.

Bramki dla gości zdobyli: Łukasz Gwiazda 20', Maciej Szostek 49', Przemysław Płoszczuk 68', Paweł Podhorodecki 75' i 78', Wojciech Figurski 90'.

Dla gospodarzy: Marek Śnieżawski 45', Cezary Nowiński 54'.