Szynaka Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 2:2

Piłkarze III ligowi kontynuują rozgrywki wykorzystując sprzyjającą pogodę, grają mecze rundy wiosennej. Lubawski Motor podejmował dziś 23 listopada, w 18 kolejce Mrągowię Mrągowo na stadionie Łazienkowskim.

Po ostatnich zwycięstwach lubawskiej drużyny kibice liczyli na kolejne zwycięstwo. W pierwszej połowie wydawało się, że pokonanie gości jest możliwe i lubawska drużyna udowodniła to prowadząc 2:1. Jednak z upływem czasu gości zaczęli dochodzić do głosu i pod koniec I połowy doprowadzili do wyrównania.

Druga połowa należała do gości, jednak piłkarzom Motoru udało się utrzymać wynik do końca i zdobyć  jeden punkt w tym spotkaniu.

Szynaka Motor Lubawa zremisował z 9 drużyną tabeli - Mrągowią Mrągowo 2:2.

Drużyny stworzyły ciekawe widowisko szczególnie w pierwszych 20 minutach spotkania. Pierwszą bramkę dla gości zdobył w 4' Przemysław Kulig.

Wyrównanie nastąpiło w 12' po strzale Adriana Mederskiego. Motor objął prowadzenie na 2:1 po strzale Artura Śmigielskiego. Bramkę wyrównująca i jak się okazało ostatnią w tym spotkaniu zdobył Damian Majak dla Mrągowi.

Sędzią głównym spotkania był Andrzej  Patrejko z Elbląga, asystenci: Jakub Ossowski - Elbląg i Piotr Zajło z Pasłęka. (mz)