Szynaka Motor Lubawa - Wissa Szczuczyn 3:1

W dniu dzisiejszym 30 listopada o godz. 13.00 na stadionie w Lubawie rozegrano 19 kolejkę III ligi. Wiosenną kolejkę rozegrały drużyny sąsiadujące w tabeli: Szynaka Motor Lubawa (13) i Wissa Szczuczyn (14). Po niezbyt ciekawym początku szczególnie gospodarzy, w 30 minucie Bazyli Jabłonowski zdobył pierwsza bramkę dla Motoru z rzutu karnego. Osiem minut później Marek Śnieżawski precyzyjnie strzelił w światło bramki i do przerwy Motor prowadził 2:0.

W drugiej połowie w 81 minucie goście strzelili bramkę i w tej samej minucie Chystian Klein podwyższył wynik na 3:1.

Mecz sędziowała trójka sędziów: Marcin Szczerbowicz - główny, asystenci: Damian Dębski i Piotr Kurt. (mz)