ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa 1:0

8 marca zainaugurowane zostały rozgrywki III ligi grupy Warmińsko-Mazursko-Podlaskiej. Lubawska drużyna rozgrywa 20 kolejkę na stadionie w Łomży z tamtejszą  drużyną ŁKS 1926. Szynaka Motor Lubawa po rundzie jesiennej plasuje się na 13 miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

Drużyna ŁKS 1926 Łomża w zimowej przerwie została przebudowana i mimo, że plasuje się na 17 miejscu z dorobkiem 15 punktów, w tym sezonie całkowicie została zmieniona i będzie groźna.

W pierwszej połowie spotkania gospodarze zdobyli bramkę i do końca meczu wynik nie uległ zmianie. ŁKS 1926 Łomża wygrał z Motorem Lubawa 1:0 po bramce Daniela Lemańskiego. (mz)