Szynaka Motor Lubawa - Tur Bielsk Podlaski 1:1

W dniu dzisiejszym o godz. 13 przeciwnikiem Motoru na stadionie Łazienkowskim w Lubawie był Tur Bielsk Podlaski.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył kapitan gości Mateusz Jakubowski w 37 minucie spotkania z rzutu wolnego. Wyrównanie padło w 43 minucie po strzale Piotra Remiszewskiego. W drugiej połowie gospodarze mieli kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, niestety zabrakło trochę szczęścia i precyzji.

W 90 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, który wykonywał kapitan  drużyny i strzelec pierwszej bramki. Na szczęście piłka trafiła w poprzeczkę i do końca wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Sędzią głównym spotkania był Krzysztof Kapela, asystentami - Marcin Grubecki i Kamil Żmijewski. (mz)