MKS Korsze - Szynaka Motor Lubawa 3:1

Zakończyło się spotkanie 22 kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, w którym Szynaka Motor Lubawa grał 22 marca br. na wyjeździe w Korszach z tamtejszym MKS.

Niestety i tym razem nie udało się naszej drużynie pokonać IV drużynę tabeli III ligi. Motor przegrał to spotkanie 3:1. Bramkę dla Motoru zdobył Piotr Remiszewski w 45', a dla gości bramki padły: w 24' - Paweł Miłoszewski i z rzutów karnych Damian Roksela w 76' i 84'. Motor przespał pierwszą połowę spotkania. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany i ciekawy.

Drużyna z Korsz "nie leży" naszym zawodnikom. Wiosną ubiegłego roku w Lubawie pokonała Motor 2:6, jesienią także na stadionie w Lubawie aż 0:5.

MKS Korsze w tym roku pokonał Granice Kętrzyn 4:0 i na wyjeździe Mrągowię Mrągowo 2:4 (0:3).

Lubawska drużyna natomiast uległa drużynie ŁKS Łomża 0:1 i zremisowała u siebie  1:1 z Turem Bielsk Podlaski. (elubawa)