Szynaka Motor Lubawa - Jagiellonia II Białystok 0:1

Jagiellonia II Białystok  to aktualnie  6 drużyna  tabeli III ligi, dzisiejszy rywal lubawskiego Motoru Lubawa. Na stadionie Łazienkowskim w  Lubawie 29 marca br. Motor  niestety uległ gościom  0:1 Bramka padła w pierwszej połowie spotkania po jednej z kontr gości. Bramka zdobył w 25 minucie Roberts Savaļnieks.

Na wiosnę  drużyna Jagiellonii pokonała Warmię Grajewo 4:2. W 22 kolejce pokonała  Mrągowię Mrągowo 4:0. Motor  niestety  nie może  odbić się od końcówki tabeli. Przegrał w Łomży, Korszach i tylko szczęśliwie zremisował u siebie z Turem Bielsk Podlaski 1:1. Spotkanie sędziował jako główny arbiter Dariusz Rudziński.(mz)

Twardy Kibol Z Młyna

A ją się pytam skąd te niebieskie stroje?

Sponsorzy nie znają barw Motoru?

Zrozumcie, że mamy grać w zielonych kostiumach a jak Was się to widzi.

K...a czy nie ma wgl w Lubawie ludzi, którym zależy??

(2014-04-02 19:06:04)
Czerwony

jak chłopaki potrafią tylko walczyć to mogą iść do gimnazjum tam są jakieś mistrzostwa w kick boxingu.Tutaj trzeba strzelać bramki i zdobywać punkty.

(2014-03-30 18:23:24)
Motorek

Motor zagrał dobre spotkanie a zwłaszcza w drugiej połowie,  chłopaki walczyli i to jest najważniejsze , sytuacje były i to 100% , ale zabrakło szczęścia , pora się przełamać i zbierać puknty . Walczyć !

(2014-03-30 14:12:50)
Wóżbita Maciej

Jako wróżbita Maciej przepowiadam pierwszą wisenną wygraną Motoru na dzien 4 maja 2014 r.

Zarówno dwie pałki, jak i tarot oraz wpływ słońca na egzegezę zjawisk zachodzących w Sandeli - wszystko to mówi mi, że 4 maja będzie można odpalić szampana, bo szampana piją zwycięzcy :)

(2014-03-30 14:03:31)
Smieszni lacze

jak wam 3 liga nieodpowiada to idzcie avisse w b klasie oglądać , tam ujrzycie kunszt piłkarski i przy dobrych wiatrach zwycięstwo

(2014-03-30 13:37:27)
?

Coś nie mozliwego co mecz to porażka ten cały motor to ju dno/wielka żenada radził bym pomyśleć o zmianie trenera lub nowych zawodnikach,to co się dzieje to są jakieś zarty trzeba spojrzeć prawdzie w oczy ze tak jest.

(2014-03-30 12:28:41)
(L)

MOTOR grac Kur** mać !!!

(2014-03-30 12:23:49)
K2

Pogońcie tego kalesoniarza.Gra Motoru ,jedna wielka kopanina.

(2014-03-29 18:19:01)
Fret

jestem szalenie zaskoczony porażką Motoru i żywię nadzieje ,iz byl to tylko maly wypadek, ktory wiecej sie nie powtorzy :))))))  żenada

(2014-03-29 18:15:53)
44-letni mieszkaniec Luba

Byłem dziś na meczu i wstyd mi za starszych kibiców.Panowie po co te wyzwiska pod adresem Pana Tomka Bandrowskiego.Co On wam zrobił.To że grał w Reprezentacji Polski,Bundeslidze,Ekstraklasie-to chyba powód do dumy,że ktoś taki odwiedził Lubawę,a nie powód do wyzwisk.Skąd młodzi ludzie mają brać przykład,jak nie od was.Wstyd mi za was.

(2014-03-29 16:37:35)