Pisa Barczewo - Motor Lubawa 0:1 (0:1)

8 listopada Szynaka Motor Lubawa rozegrał na wyjeździe 16 kolejkę IV ligi z Pissą Barczewo, która zajmuje 11 miejsce w tabeli. Po ostatnim dobrym spotkaniu w Wikielcu mimo porażki  0:1 i dwóch czerwonych kartek, zawodnicy Motoru pokazali wolę walki.

Tak było w dniu dzisiejszym, zawodnicy motoru zdobyli gola po strzale Łukasza Świgonia już w pierwszych minutach spotkania.

W drugiej połowie, a zwłaszcza w końcówce spotkania, gospodarze za wszelką cenę  chcieli zmienić niekorzystny wynik, jednak zawodnicy z Lubawy byli dobrze  dysponowani w dniu dzisiejszym i nie pozwolili sobie odebrać zwycięstwa.

W końcowych minutach Marek Śnieżawski mógł jeszcze podwyższyć wynik. W  ostatnich minutach spotkania w Motorze zadebiutował 18 latek Tomasz Grochocki.(elubawa)