XXV kolejka B klasy

ITR Jeziorak Ilawa  - Jordan Kazanice  3:3

W pierwszej połowie spotkania zespół z Iławy trzykrotnie pokonał golkipera JORDANU Kazanice Dawida Goliszewskiego. Dwie bramki zdobył Daniel Madej, jedną dorzucił Grzegorz Ostanek. Zawodnicy JORDANU odpowiedzieli jednym trafieniem z rzutu karnego.
Pewnym egzekutorem jedenastki był Krystian Opałka – najlepszy strzelec zespołu.
Po zmianie stron w dalszym ciągu przewagę mieli gospodarze, ale brakowało skuteczności. Liczne niewykorzystane sytuacje zemściły się w 65 minucie po strzale zza pola karnego Dawid Cyrankowskiego oraz w 87 minucie po składnej akcji i strzale Bartosza Modrzewskiego.
Zawodnicy JORDANU Kazanice pokazali w tym spotkaniu charakter i zaangażowanie przez całe 90 minut, dzięki czemu wywieźli z Iławy jeden punkt.

www,jordanekfutbolowo.pl

Skład JORDANU Kazanice:

Dawid Goliszewski, Łukasz Graduszewski (70' Arkadiusz Michałowski), Przemysław Gerka, Mateusz Górski, Dawid Gajewski, Tomasz Grzybowski, Marek Kamiński (90' Dawid Miliński), Artur Modrzewski (53' Kamil Okoniewicz), Dawid Cyrankowski, Bartosz Modrzewski, Krystian Opałka (63' Maciej Jurkiewicz)

ORISTO Montowo – LIDER Złotowo 1:6 (0:4)

Spotkanie rozpoczęło się z kilkuminutowym opóźnieniem, a gracze gospodarzy zdołali jedynie wystawić 10 zawodników (w meczu rundy jesiennej pomiędzy obiema zespołami również ORISTO przystępowało w niepełnym zestawieniu).
Już po pierwszej połowie reprezentanci Gminy Lubawa prowadzili 4:0. Bramki zdobyli Mateusz Żmijewski (17'), Mateusz Zalewski (20', 45') oraz Robert Kłosowski (44'). W drugim odsłonie kolejne dwa trafienia dołożył do swojego konta popularny "Dzwonek" (62', 77'). Gospodarzy stać było jedynie na zdobycie honorowej bramki po strzale Karola Józefowicza w 57 minucie.
Zawodnikom LIDERA Złotowo pozostał już tylko jeden krok do awansu do A-klasy. W najbliższą niedzielę (tj. 21 czerwca) o godzinie 14:00 w Złotowie zmierzą się z ostatnią drużyną ligi MEWĄ Smykowo. Zwycięstwo da promocję do wyższej klasy rozgrywkowe

PŁOMIEŃ Turznica – AVISTA Łążyn  3: 0  walkower

Zespół AVISTY Łążyn nie pojechał na spotkanie do Turznicy.