MLKS Motor Lubawa - Polonia Pasłek (1:1) 3:1

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie wierzył, że klub piłkarski Motor Lubawa będzie istniał. W ubiegłym sezonie plasowaliśmy się w końcówce tabeli IV ligi.

Brak było właściwych relacji między zawodnikami, działaczami i kibicami. Wszystko zmieniło się po wyborze nowych władz w klubie.

W tym sezonie piłkarskim MLKS Motor Lubawa zajmuje aktualnie II miejsce w tabeli IV ligi. 26 września na stadionie Łazienkowskim w Lubawie gospodarze podejmowali Polonię Pasłęk.

W 20 minucie padła pierwsza bramka dla gości po błędzie defensywy. W 34 minucie kapitan Motoru Marek Śnieżawski zdobywa wyrównującego gola i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania. W pierwszej połowie więcej okazji do zdobycia bramki mieli goście.

W drugiej części spotkania Motor poprawił skuteczność i dwie bramki zdobyli bracia Śnieżawscy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla lubawskiej drużyny.Motor z  dorobkiem  22pkt umocnił się na pozycji  wicelidera  IV ligi.

Przed rozpoczęciem gry oba zespoły oraz wszyscy zebrani, także kibice, minutą ciszy, stojąc, uczcili pamięć zmarłego, ojca trenera Arkadiusza  Matza.