Mistrzostwa Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej OLD BOYS

W niedzielę (28 lutego) o godzinie 13:00 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrane zostaną Mistrzostwa Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Organizatorem zawodów jest Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.

Głównymi celami zawodów jest popularyzacja piłki halowej w gminie, wyłonienie najlepszej drużyny OLD BOYS w halowej piłce nożnej oraz integracja mieszkańców.

W poprzedniej edycji zawodów udział wzięło 8 zespołów. Mistrzostwo zdobyła ekipa MARTIN Lubawa, która w finale pokonała Prątnicę 4:2. Na najniższym stopniu podium uplasowała się TESSA Tuszewo.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane drużyny do wzięcia udziału w tegorocznej edycji turnieju. Zapisy do dnia 19 lutego w biurze LZS w Lubawie, Fijewo 73. Do zawodów zakwalifikowanych zostanie maksymalnie pierwszych 8 zespołów (liczy się kolejność zgłoszeń).

Szczegółowe informacje w Regulaminie poniżej.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.