KS Constract Lubawa - FC Bydgoszcz 11:4 (5:2)

Hali OSiR w dniu dzisiejszym rozegrana została 17 kolejka I ligi Futsalu grupy północnej, w której gospodarz KS Constract Lubawa zmierzył się z Chemikiem Bydgoszcz - przedostatnią drużyną tabeli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:4 dla gospodarzy.

W październiku ubiegłego roku piłkarze z Lubawy pokonali na wyjeździe dzisiejszego rywala 3:5.

Pierwsza bramka dla gości padła  już w 30 sekundzie spotkania za sprawą Krzysztofa Wasiaka. Gospodarze dopiero w 10 minucie zdobyli pierwszą bramkę dalej poszło już  łatwo.  Do przerwy gospodarze prowadzili 5: 2.

W  drugiej połowie niestety  gościom zabrakło siły i mimo  dobrej  gry , walki i ambicji zabrakło  zawodników na  zmiany i  dlatego  w drugiej  połowie padło jeszcze  sześć  bramek dla Constractu.

Najlepszym zawodnikiem został Mateusz Zaborski (nr 7) z Bydgoszczy. Rywale wystąpili w bardzo okrojonym składzie.

Bramki dla gospodarzy zdobyli w pierwszej połowie zdobyli: 3 X Sebastian Grubalski, Piotr Karbowski, Mateusz Sadowski. W drugiej połowie: Dawid Mederski , Damian Jarzembowski, Daniel  Sass, Radek  Wolski x 2, Paweł Ossowski,

Dla gości trzy bramki zdobył Krzysztof WasiakMarcin Gruszczyński. (mz)