Zwycięstwo i porażka w sobotnich sparingach Motoru Lubawa

W sobotę przygotowujący się do sezonu piłkarze III ligi MLKS Motor Lubawa rozegrali dwa sparingi przed zbliżającym się sezonem. Motor startuje w sobotę 13 sierpnia, a pierwszym rywalem lubawian będzie Pelikan Łowicz.

Podczas pierwszego sparingu rozegranego o 14.30 z Czarnymi Rudzienice piłkarze z Lubawy pokonali swoich rywali 3:0. W sparingu tym wystąpiła czwórka braci Śnieżawskich.

Tego samego dnia o godz. 17.00 kolejnym rywalem była solidna i dobra drużyna IV ligi kujawsko-pomorskiej Lech Rypin. Do przerwy goście prowadzili 0:1 po bramce Martyna Trędewicza. Po przerwie dorzucili jeszcze jedną bramkę, którą zdobył Dawid Bocian i pokonali gospodarzy 0:2. W tym spotkaniu w drużynie Motoru gali młodzi zawodnicy i kolejni testowani.

Mecze rozegrane zostały na bocznym boisku Stadionu Łazienkowskiego. (mz)