Znicz Biała Piska - Motor Lubawa (1:0) 2:0

Piłkarze IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej rozgrywają szóstą kolejkę spotkań. Piłkarze MLKS Motor Lubawa udali się do Białej Piskiej. Znicz Biała Piska to aktualny wicelider tabeli IV ligi. W rozegranych spotkaniach zdobył 10 pkt. 3 razy odnosząc zwycięstwo i jeden ras remisując (Znicz Biała Piska ma jeden mecz zaległy z Romintą Gołdap).

Motor w pięciu spotkaniach zdobył 8 pkt dwa razy zwyciężał, dwa razy remisował i doznał jednej porażki 2:4 z MKS Korsze na własnym boisku.

Nikt nie wierzył, że w dzisiejszym spotkaniu zdarzy się cud, kibice marzyli o wywiezieniu punktu. Dzisiejszy rywal naszej drużyny w ostatnim meczu ligowym rozgromił Unię Susz w Suszu 0:6, więc jest to solidny zespół.

W pierwszej połowie bramkę z rzutu karnego zdobyli gospodarze, a strzelcem był Paweł Adamiec. Do 90 minuty gospodarze Znicz Biała Piska prowadzili tylko jedną bramką. Druga bramka dla gospodarzy padła w doliczonym czasie gry. Bramkę zdobywa Mateusz Jaremkiewicz. Znicz Biała Piska pokonuje Motor Lubawa 2:0. (mz)