Głos św. Jana Chrzciciela nr 128. Program XXI Dni Kultury Chrześcijańskiej

Opublikowano:

Miesiąc listopad dla nas, Polaków, jest wyjątkowym czasem. Dziękujemy naszemu Panu i Królowej Polski za dar Niepodległej Rzeczypospolitej. Zapraszam Wszystkich do wspólnego dziękczynienia w ramach XXI Dni Kultury Chrześcijańskiej. Poniżej drukujemy program uroczystości. 

XXI DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

OJCZYZNĘ WOLNĄ POBŁOGOSŁAW PANIE

 7.11  środa godz. 18.00 w Kaplicy św. Franciszka odbędzie się spotkanie autorskie z Kazimierzem Trybulskim i promocja powieści pt.: "Chrystian" - rzecz o biskupie misyjnym Ziemi Lubawskiej i Grudziądza.

8.11 czwartek godz. 18.00 w Kościele św. Jana Chrzciciela i św. Michała Archanioła odbędzie się koncert wokalno-gitarowy pt.: "Chwal duszo moja Pana" w wykonaniu Kamili Urbańskiej i Tomasza Gula oraz wykład Grzegorza Kasianiuka - "Współczesne zagrożenia duchowe młodzieży".

9.11 piątek godz. 18.00 w Kościele św.Jana Chrzciciela i Michała Archanioła odbędzie się
Koncert 100-lecia w wykonaniu zespołu PAX ET BONUM połączony z promocją płyty "Królowo Korony Polskiej" (teksty i muzyka autorska). 

10/11 niedziela, o północy, na zakończenie Dni Kultury Chrześcijańskiej, w Kościele św.Jana Chrzciciela i Michała Archanioła rozpocznie się Msza św. dziękczynna za odzyskanie Niepodległości Ojczyzny w 1918 r. 
Zakończenie Dni Kultury Chrześcijańskiej 

ks. Marcin Staniszewski, proboszcz 

>>>Więcej w Głosie św. Jana