KKS Granica Kętrzyn - Motor Lubawa (0:0) 3:2

W 5 kolejce rozgrywek forBET IV ligi, 22  sierpnia o godzinie 17.00, w Kętrzynie, na stadionie przy ulicy Bydgoskiej, gospodarze  Granica Kętrzyn podejmowała MLKS  Motor Lubawa. Gospodarze zajmują  11 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów, zwyciężyli tylko w jednym spotkaniu, dwa mecze zremisowali i doznali  jedną porażkę.
Motor Lubawa zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów, przy 2  meczach wygranych jednym  remisie  i  jednej porażce.
Granica Kętrzyn  jest  drużyną, która "nie leży" lubawskiej drużynie. Jesienią  2019 ulegliśmy w  Lubawie 0:1, a w Kętrzynie aż 0:5.

W dzisiejszym spotkaniu do przerwy nie padła żadna bramka i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo  0:0.
Po słabej pierwszej  połowie, druga odsłona wyglądała znacznie lepiej w wykonaniu  obu drużyn. Motor w 49 minucie objął prowadzenie po golu Sobolewskiego, ale w 53 minucie z rzutu karnego  Bobrowski wyrównuje na 1:1.

Piłkarze Motoru Lubawa w 65 minucie ponownie obejmują prowadzenie na 1:2 po golu Sobótki, ale gospodarze doprowadzają do remisu po bramce Dwulata na 2:2. W 80 minucie Chmielewski otrzymuje czerwoną kartkę (wcześniej otrzymał żółty kartonik) i końcówkę meczu goście grają w dziesiątkę. Wykorzystują to gospodarze i w  doliczonym czasie gry po golu Łukasza Swacha  pokonują Motor Lubawa 3:2.

Składy drużyn:

Granica Kętrzyn: Papliński, Kolesnyk, Czerniakowski, Koprucki, Końca, Miłoszewski, Brych, Dominik, Ł.Swacha, Bobrowski, Dwulat.

Rezerwa: Droździel, Turczyna, Schlass, M.Swacha, Branicki, Roksela, Wołowik.