Prezentacja zespołu KS Constract Lubawa przed sezonem w poniedziałek, 30 sierpnia 2021. o godzinie 18:00

Opublikowano:

Prezentacja zespołu to wydarzenie, które cieszy się dużą popularnością na Zachodzie, coraz częściej jest obecne również w polskim sporcie. Po raz pierwszy coś takiego zorganizujemy w Lubawie, a to dzięki wsparciu ze strony Samorządu Województwa.

Wydarzenie ma z jednej strony promować na dużą skalę Warmię i Mazury, bo nasz klub staje się wizytówką tego regionu, a z drugiej zaprezentować nasz ośrodek. Prezentacja składać się będzie z kilku części. Najpierw przedstawimy wszystkie zespoły juniorskie, aby pokazać naszą Szkółkę. Następnie nowopowstałe sekcje KSC - a więc piłka nożna i drużyna rezerw futsalu.

Na koniec wisienka na torcie - będziemy wywoływać kolejnych zawodników futsalowego Constractu Lubawa. Wszystkiemu towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa i nowe obrandowanie placu gry. Po prezentacji na plac gry wejdą nasi zawodnicy oraz drużyna z Lęborka, w tym czasie przewidziane jest studio telewizyjne.

Ostatnim punktem prezentacji będzie mecz sparingowy z ekstraklasowym LSSS Team Lębork. Wielka gratka dla naszych podopiecznych ze Szkółki, także dla zawodników zespołów seniorskich, a przede wszystkim dla kibiców w hali i przed ekranami. Całe wydarzenie od godziny 18:00 będzie transmitowane na żywo przez internetową telewizję KP Sport.

Imprezę poprowadzą Kornel Andrzejewski (były dziennikarz sportowy, prowadzący spotkania z cyklu Salon Sportu, obecnie pracujący dla KS Constract) oraz Jakub Markiewicz (aktor młodego pokolenia).

materiał: KS Constract Lubawa