Zgodnie z planem. KS Constract Lubawa – Red Devils Chojnice 9:1

W trzeciej kolejce STATSCORE Futsal Ekstraklasy drużyna KS Constract Lubawa wysoko pokonała zespół Red Devils Chojnice 9:1. Bohaterem meczu był autor czterech trafień – Sebastian Grubalski.

Mecz rozpoczął się od dwóch bardzo dobrych sytuacji bramkowych gości. Najpierw piłkę wślizgiem zablokował Bartłomiej Piórkowski, chwilę później Grzegorza Okuniewskiego uratowało spojenie. Od tego momentu mecz układał się już po myśli gospodarzy. Po dwóch minutach gry swój zespół na prowadzenie wyprowadził Jakub Raszkowski i lubawianie rozpoczęli festiwal strzelecki. Do siatki chojniczan trafiali Kacper Sendlewski, Tomasz Kriezel i Pedrinho, a do tego trzy trafienia przed przerwą zaliczył Sebastian Grubalski.

Druga połowa to „przegląd wojsk” w zespole Dawida Grubalskiego. Na placu gry pojawili się wszyscy zawodnicy przewidziani w protokole meczowym, łącznie z bramkarzem, gdyż na drugą połowę między słupki wszedł Tiago Casagrande. Czwartą bramkę w tym meczu zdobył – podrażniony chyba brakiem powołania do reprezentacji – Sebastian Grubalski. Bramkę numer dziewięć dla gospodarzy zdobył Bartłomiej Piórkowski. Honorową bramkę dla gości zdobył Patryk Laskowski.

Constract po trzech kolejka ma komplet punktów i szykuje się do rywali w Warszawie. Już w czwartek Konstruktorzy zagrają z AZS Wilanów. Kolejny mecz domowy rozegrany zostanie w niedzielę, 10 października. Rywalem będzie LSSS Team Lębork. Już teraz zapraszamy na trybuny!

Bramki: Jakub Raszkowski 2’, Kacper Sendlewski 6’, Sebastian Grubalski 6’, 11’, 11’, 24’, Tomasz Kriezel 8’, Pedrinho 10’, Bartłomiej Piórkowski 28’ – Patryk Laskowski 35’

źródło: KS Constract Lubawa