Mazur Ełk - Motor Lubawa (0:1) 0:1

Piłkarze IV ligi zakończyli rundę jesienną, ale w dniu dzisiejszym rozgrywają mecze rundy wiosennej.
Piłkarze Motoru Lubawa udali się na spotkanie 16. kolejki z Mazurem Ełk - drużyną o  dużych tradycjach piłkarskich, która w tym sezonie plasuje się aktualnie na 12 miejscu  tabeli z dorobkiem 15 pkt. (5,0,10), goście czyli Motor Lubawa zajmuje 7 miejsce w tabeli mając 22 pkt. (6,4,5).

Gospodarze na własnym boisku ostatnio wygrali w 10 kolejce, 9 października z Granicą Kętrzyn 3:2, pozostałe meczu przegrali. Goście w trzech ostatnich spotkaniach ulegli liderowi i dwa ostatnie mecze zremisowali.

Jak będzie w dniu dzisiejszym zobaczymy. Drużyna Motoru pojechała jednak w osłabionym składzie ze względu na kontuzje.

W 28 minucie po akcji Radka Gajewskiego, Szymon Modrzewski zdobywa bramkę dla Motoru Lubawa i goście obejmują prowadzenie 0:1. Po stracie bramki gospodarze bardzo często stwarzali zagrożenie pod bramką Damiana Kościńskiego, który obronił  dwa kapitalne strzały drużyny gości. Tak zakończyła się pierwsza połowa dzisiejszego  spotkania.

W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie i Motor Lubawa pokonał gospodarzy 0:1. W dzisiejszym meczu debiut w forBET IV lidze zaliczył zawodnik juniorów młodszych 16-letni Antoni Biczkowski. Jest naszym najmłodszym debiutującym w drużynie seniorów wychowankiem.

Po meczu  trener Motoru  powiedział  dla kibiców Motoru -Mecz mimo braku kilku ważnych zawodników wygraliśmy i to było najważniejsze. Zrealizowaliśmy swój cel i wreszcie zagraliśmy na zero z tyłu i to kolejny pozytyw. Bardzo cieszy dobra postawa lubawskiej młodzieży i debiut młodego wychowanka Antka Biczkowskiego