Constract Lubawa - Clearex Chorzów (1:1) 3:2. ZDJĘCIA

Opublikowano:

W dwunastej kolejce STATSCORE Futsal Ekstraklasy w ważnym dla układu tabeli i bardzo prestiżowym meczu Constract Lubawa zmierzył się z Clearexem Chorzów. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy.

Clearex Chorzów – mimo, że gra w kratkę – jest ciężkim rywalem dla każdego zespołu w tym sezonie. Wielokrotny Mistrz Polski – choć ma słabsze ostatnie lata – nadal należy ze swoim doświadczonym zespołem do ligowej czołówki. Dlatego każdy w Lubawie wiedział, że należy się spodziewać trudnego dla Constractu i wyrównanego meczu.

Strzelcami bramek dla Konstruktorów w tym meczu byli: Bartłomiej Piórkowski, Tomasz Kriezel oraz Luan. Dla gości strzelali: Mozheiko i – podczas gry w przewadze – Dewucki.

Czerwoną kartką w tym meczu ukarany został bramkarz gości Rafał Krzyśka (obrona strzału ręką poza polem karnym), a przedłużonego rzutu karnego nie wykorzystał Bartłomiej Piórkowski.

Kolejne spotkanie Constract rozegra na wyjeździe. W sobotę, 27 listopada, rywalem Konstruktorów będzie zespół z Brzegu. Do własnej hali Constract Lubawa wróci 5 grudnia (niedziela), aby od godziny 18:00 rywalizować z rozpędzonym zespołem Red Dragons Pniewy.

Bilety na to spotkanie (w promocyjnej cenie!) można nabywać drogą internetową, klikając ten link: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0124/opis

Bilety dostępne będą również przy wejściu na obiekt w dniu meczu w standardowych cenach.

źródło  ksconstract.pl
foto  Paweł Jakubowski