Pomóżmy Arturowi i Jego dzieciom

Opublikowano:

Współczesny świat pełen jest ludzi skupionych wyłącznie na sobie i swoich sprawach. Ludzie nie zauważają innych, bądź nie wiedzą o ludziach, którzy są w potrzebie. Z drugiej strony w ostatnim czasie powstało wiele fundacji i innych form pomocy np. 12 grudnia Szlachetna Paczka zakończyła Weekend Cudów i przekazała tysiącom ludzi dary ufundowane przez darczyńców.

Są też sytuacje, w których najpiękniejsze słowa czy dary nie pomogą w konfrontacji z brutalną rzeczywistością. Kiedy ktoś nie ma pieniędzy na konieczną operację, to przecież żadne słowo nie ukoi bólu. Dlatego też, jeżeli tylko mamy taką możliwość, to wspierajmy finansowo potrzebujących.

Na terenie naszej gminy Lubawa, los bardzo doświadczył jedną rodzinę. Rodzina jak wiele innych: żona, mąż, dzieci, ale trzy miesiące temu zdarzyło się coś, co zmieniło życie tej rodziny i ich bliskich. W wieku niespełna 30 lat zmarła na tętniaka mózgu żona, mama 4 małych dzieci. Tata tej czwórki maluchów przez 3 miesiące starał się spełniać rolę mamy i taty, wychowując swoje dzieci.

Jednak to nie koniec nieszczęścia. W ubiegłym tygodniu pan Artur  – tata 4 dzieci został zabrany do szpitala w Olsztynie. Z wstępnych informacji wynikało, że mógł to być wylew, ale okazało się, że miał krwiaka wewnętrznego przy skroni, który został usunięty operacyjnie w piątek 10 grudnia 2021r.

Przez weekend był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej, a w poniedziałek 13 grudnia został wybudzony, jednakże do tej pory, z informacji, które przekazała rodzina, nie odzyskał  w pełni świadomości.  Pan Artur walczy o życie i czeka  go jeszcze długa  specjalistyczna rehabilitacja, która  bez Państwa pomocy będzie niemożliwa.

Dzieci w chwili obecnej przebywają pod opieką najbliższej rodziny.
Rodzina Artura zgłoszona była do Szlachetnej Paczki ze względu na tragiczną sytuację losową.
Tę rodzinę spotkało wiele nieszczęść...
Na przełomie tego roku najpierw odeszła Artura mama, potem babcia, żona i dziadek. A teraz Artur walczy o życie!
Ten apel postanowiliśmy skierować do ludzi o wielkich sercach, którzy nie są obojętni na krzywdę ludzką.
Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia

"Pomoc Dzieciom Potrzebującym im. Janiny Pelczarskiej" 

w Ostródzie,ul. Sobieskiego 9/224

z dopiskiem "POMOC RODZINIE".

Nr konta 59 1020 3613 0000 6102 0028 1915

Wszystkie dokonane wpłaty będą przekazywane na potrzeby dzieci Artura  i na Jego późniejszą rehabilitację.

Opr. mz dzięki pomocy kolegi Pana Artura - Adamowi K. i Jego przyjaciołom