MMP U-15 grupa D: Constract Lubawa - GLKS Wilkowice (1:1) 1:1

Zakończyło si kolejne  spotkanie w grupie  D w którym  gospodarze  KS Constract Lubawa zmierzył się w  walce o ćwierćfinał z GLKS Wilkowice drużyną, która w pierwszym meczu z APPN Stal  Mielec uległa  4:1.

W  przypadku zwycięstwa  drużyna z Lubawy awansuje  do dalszych  rozgrywek.
Początek spotkania zaczął się bardzo dobrze . Gospodarze  zdobyli bramkę po  golu  Maxymiliana  Biczkowskiego. Jednak goście zdołali wyrównać po  bramce Piotra Wrony i pierwsza połowa  kończy się  wynikiem  remisowym 1:1.

W  drugiej  odsłonie gra  była  wyrównana. Na 4 minuty przed  końcem  Grzegorz  Szauer kapitalnie strzela ale bramkarz  gości broni. Gra w  drugiej odsłonie była  wyrównana. Mecz kończy się wynikiem remisowym 1:1 i o  dalszych awansach zdecydują pozostałe spotkania.  GLKS Wilkowice - Progres Warszawa i  Constract Lubawa - APPN Stal Mielec. Najlepszym zawodnikiem  spotkania został Jakub Sadowski  z Constractu Lubawa